Být sama na Valentýna není konec světa, foto: 123RFFoto: 123RF

Je to jen datum

Myslete na to, že jde jen o jeden jediný den. 24 hodin a je to pryč. Tak proč mu přikládat velkou váhu? Klidně ho berte jako každý jiný den a dělejte to co jindy. A pokud vás přece jen napadnou chmurné myšlenky, zažeňte je pryč podle svého. Oslavte tento den přesně tak, jak chcete vy sama a dopřejte si cokoliv.

Blíží se 14. únor, sv. Valentýn, svátek všech zamilovaných. Víte, odkud se vzal a proč si ho neodpírat?

Válení se v posteli, oblíbené seriály a donáška jídla až ke dveřím. Dlouhá koupel, manikůra, pedikůra a inventura skříně, aby jste si mohla dopřát něco nového. Kdy jindy je ideálnější den na tohle všechno? Podívejte se na Valentýn z té lepší stránky. Je to den o lásce, tak si ji dopřejte. Mít ráda sama sebe je přece důležité. Jen ten, kdo má rád sám sebe může být spokojený a lidé ho budou mít rádi.

A když už jsme u toho…

Opravdu si myslíte, že kolem vás není nikdo, kdo by vás měl rád?

Jsem si jistá, že určitě je a že lidí, kteří vás mají rádi je velká spousta, tak proč se upínat jen na partnerský vztah? Máte další single kamarádky? Udělejte si mejdan. Máte milující rodinu? Pak máte rozhodně s kým slavit. Pozvěte rodiče na oběd, zavolejte babičce a popovídejte si s ní.

Ukažte lidem kolem vás, že je máte ráda! O tom přece tento svátek je, o lásce!

Tak ukažte světu, že ji v sobě máte 🙂

Katka

Miluji hezké bydlení a zkrášlování domu a zahrady je moje velká vášeň. Kromě této vášně se celý život snažím porozumět vztahu mezi mužem a ženou, což je také vášeň, i když na trochu jiné úrovni. Na stránkách My všechny mě potkáte v rubrice Domov a také Vztahy a sex.