Pleťová maska pro zdravou a zářivou pleť
Foto: Freepik, freepik.com

Mám pro vás tip na rychlou pleťovou masku, kterou si můžete udělat hned teď. Doma, v klidu a ze surovin, které jistě najdete ve vaší kuchyni. Už nemůže být nic jednoduššího a rychlejšího, takže žádné výmluvy a vyzkoušejte ji ještě dnes.

Je velice rychlá a učinná

Na tuto osvěžující a pleti prospívající masku budete potřebovat:

  • 1 lžíci jedlé sody
  • 1 lžíci jablečného octa
  • šťávu z půlky citronu
  • a med

Lžíci octa rozmíchejte v malé skleničce vody a nalijte ji do misky s jedou sodou. Přidejte šťávu k půlky citronu a med. Vše zamíchejte do jednolité směsi. Ta by měla být tak tuhá, aby vám neztékala z obličeje. Pomocí štětce si naneste masku na obličej a nechte 10 minut působit.

Spojte příjemné s užitečným a dopřejte si pár minut jen pro sebe

Během těchto 10 minut zkuste myslet jenom na to, co je vám příjemné. Vypusťte z hlavy všechno, co vás trápí. Nemyslete na to, co je potřeba udělat a co jste nezařídila.

Relaxujte.

Dopřejte si těchto pár minutek pro sebe. Uvidíte, jak se vám zlepší nálada a dobije energie.

Po 10 minutkách si masku opatrně smyjte teplou vodou, nejlépe pomocí mokré žínky. Na závěr doporučujeme opláchnout si obličej studenou vodou, aby se uzavřely všechny póry.

Dopřejte si tuto relaxační masku několikrát do týdne a uvidíte, že vaše pleť bude zářivější a zdravější.

Mějte se krásně!

Monika

Jmenuji se Monika a na stránkách My všechny pro vás píšu o všem možném i nemožném. Od malička mě bavilo něco tvořit a nedokážu sedět jen tak s rukama v klíně. Miluji ten pocit, když mi pod rukama vzniká něco nového, pěkného a třeba i užitečného.