Vánoce, dekorace, trendy, barvy
Letošním Vánocům vévodí bílá barvaFoto: Pixabay, pixabay.com

Pokud patříte k těm, kteří si na vánoční výzdobě zakládají a potrpí si na lehkou okázalost a zároveň klasiku, letos určitě sáhněte po ozdobách v bílé barvě. Bílá barva je velice elegantní a vašim Vánocům dodá úžasný nádech luxusu. Navíc ji můžete jemně zkombinovat prakticky s jakoukoliv další barvou a je jisté, že nikdy nesáhnete vedle. K bílé barvě se skvěle hodí stříbrná, růžová, modrá, tyrkysová, temně modrá, ale i světle zelená, červená či vínová barva.

zdobení vánočního stromečku

Pokud jste naopak vyznavači přírodnějšího stylu bydlení, bude se vám určitě více zamlouvat tradičnější pojetí Vánoc. Slaměné či dřevěné ozdoby a doma pečené perníčky ozdobí Vánoční stromeček naprosto dokonale a vykouzlí úsměv na rtech těch nejmenších a nostalgické vzpomínky u těch starších. A to je dokonalá vánoční kombinace.

slaměné vánoční ozdoby

Vánoční výzdobu si vybíráme tak, aby se nám co nejlépe hodila do našeho stylu bydlení a dodala mu tu pomyslnou třešničku na dortu na konci roku. Co je ale jisté, je to, že v letošním roce vévodí Vánocům minimalismus. Kdo má rád skandinávský styl, má vyhráno. Tento styl je dokonalá kombinace přírody, minimalismu a bílé barvy.

minimalistické zdobení vánočního stromečku

Napište nám jakou výzdobu letos zvolíte vy 🙂

Monika

Jmenuji se Monika a na stránkách My všechny pro vás píšu o všem možném i nemožném. Od malička mě bavilo něco tvořit a nedokážu sedět jen tak s rukama v klíně. Miluji ten pocit, když mi pod rukama vzniká něco nového, pěkného a třeba i užitečného.