bílé vánoční ozdoby
Letošním Vánocům vévodí bílá barvaFoto: Pixabay

Pokud patříte k těm, kteří si na vánoční výzdobě zakládají a potrpí si na lehkou okázalost a zároveň klasiku, letos určitě sáhněte po ozdobách v bílé barvě. Bílá barva je velice elegantní a vašim Vánocům dodá úžasný nádech luxusu. Navíc ji můžete jemně zkombinovat prakticky s jakoukoliv další barvou a je jisté, že nikdy nesáhnete vedle. K bílé barvě se skvěle hodí stříbrná, růžová, modrá, tyrkysová, temně modrá, ale i světle zelená, červená či vínová barva.

zdobení vánočního stromečku

Pokud jste naopak vyznavači přírodnějšího stylu bydlení, bude se vám určitě více zamlouvat tradičnější pojetí Vánoc. Slaměné či dřevěné ozdoby a doma pečené perníčky ozdobí Vánoční stromeček naprosto dokonale a vykouzlí úsměv na rtech těch nejmenších a nostalgické vzpomínky u těch starších. A to je dokonalá vánoční kombinace.

slaměné vánoční ozdoby

Vánoční výzdobu si vybíráme tak, aby se nám co nejlépe hodila do našeho stylu bydlení a dodala mu tu pomyslnou třešničku na dortu na konci roku. Co je ale jisté, je to, že v letošním roce vévodí Vánocům minimalismus. Kdo má rád skandinávský styl, má vyhráno. Tento styl je dokonalá kombinace přírody, minimalismu a bílé barvy.

minimalistické zdobení vánočního stromečku

Napište nám jakou výzdobu letos zvolíte vy 🙂

Katka

Miluji hezké bydlení a zkrášlování domu a zahrady je moje velká vášeň. Kromě této vášně se celý život snažím porozumět vztahu mezi mužem a ženou, což je také vášeň, i když na trochu jiné úrovni. Na stránkách My všechny mě potkáte v rubrice Domov a také Vztahy a sex.