Foto: Freepik, freepik.com

Od loňské výrazné barvy Viva Magenty, která evokovala smyslnost a odvahu, se barva pro rok 2024 Peach fuzz hodně liší. Je jemňoučká a něžná a pohled na ní vás vyloženě zahřeje. Peach Fuzz v překladu znamená chmíří z broskve a přesně taková tato barva je. Evokuje jemnou barvu broskví, peří plameňáků a romantiku prosluněných letních pláží.

Barva Peacg Fuzz je něco mezi tělovou, meruňkovou a broskvovou barvou. Její teplý tón působí uklidňujícím a pečujícím dojmem. Vyvolává v nás příjemné emoce a je krásně romantický a relaxační. Skvěle se hodí na stěny ložnice, svetry i na letní šaty. Je ideální do kombinace s bílou, šedou, béžovou a snad všemi odstíny hnědé. Pro výraznější akcenty kombinujte Peach Fuzz s tyrkysovou barvou, žlutou nebo světlými odstíny zelené.

Barva roku 2024 je něžná, teplá a romantická

Nebojte se ji zařadit do svého šatníku i domova, Peach Fuzz je nadčasová barva a hned tak se vám neokouká. Právě naopak. S touto broskvovou barvou budete mít pocit, že jste stále na dovolené někde v teplých končinách naší planety. A to je hodně příjemné, že?

Nechme ji tedy zpříjemnit nám život.

Monika

Jmenuji se Monika a na stránkách My všechny pro vás píšu o všem možném i nemožném. Od malička mě bavilo něco tvořit a nedokážu sedět jen tak s rukama v klíně. Miluji ten pocit, když mi pod rukama vzniká něco nového, pěkného a třeba i užitečného.