Foto: Pexels

Možná to všechno mělo svůj důvod a mělo to přijít. Možná jsme si měli my všichni uvědomit, co je vlastně v životě důležité a měli jsme v sobě znovu najít skromnost, pokoru a sounáležitost. Rok 2020 mnohé z nás tomuto naučil. Začali jsme se znovu radovat z maličkostí, znovu jsme se naučili užívat si čas s dětmi a rodinou a zjistili jsme, že zdraví je to nejcennější co máme.

Zatím není jasné jaký bude rok 2021. Jedno je ale jisté, všichni na celém světě si přejeme, aby se situace ustálila, a aby se naše životy vrátily co nejdříve do normálních kolejí.

A právě tohle Vám do nového roku přejeme i my všechny. Abychom se všichni mohli zase radovat z normálních věcí. Aby na sebe lidé nebyli zlí, protože někdo nosí roušku a někdo ne, protože někdo se bojí a druhý ne. Přejeme celému světu, aby roušky už nemusel nosit nikdo, aby se naše děti nemuseli bát chodit do školy a abychom se mohly celé rodiny v klidu, pohodě a beze strachu sejít u nedělního oběda.

Přejeme každému z Vás optimismus, štěstí, zdraví a taky sílu to všechno dále zvládat.

Šťastný nový rok Vám všem!

Monika

Jmenuji se Monika a na stránkách My všechny se spolu uvidíme především v rubrikách Rodina a děti, Tvoření a v Receptech. Od malička mě bavilo něco tvořit a nedokážu sedět jen tak s rukama v klíně. Miluji ten pocit, když mi pod rukama vzniká něco nového, pěkného a třeba i užitečného.